Кошик
25 відгуків
Насосы Speroni. Цены Вас приятно удивят!Купить со скидуой
ООО "ПКФ "ГИДРОМАШ" - Подбор насоса по параметрам: 044-2213696, 098-1017788, 095-1017755
+380 (44) 221-36-96
+380 (95) 101-77-88
+380 (98) 101-77-88

Занурювальні насоси ZENIT серії DG Blue, DG BluePRO, DGE, DGO, DGI, DGF, DGN, DGP

В даному розділі опубліковані занурювальні насоси ZENIT серії DG (DRAGA): DG Blue, DG BluePRO, DGE, DGO, DGI, DGF, DGN, DGP. Допомога в підборі заглибного насоса 0951017722.

 

Розраховані на взаємодію з чистою/забрудненою водою, біологічною рідиною, фекальними стоками і т. п. Затребувані в сферах побуту, зоотехніки, санітарії та ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DG Blue > > >

 

Розраховані на взаємодію з забрудненою водою, біологічною рідиною, дощовою водою, фекальними стоками і т. п. Відповідають суворим вимогам експлуатації, надійно працюють під впливом атмосферних опадів. Затребувані в сферах побуту, промисловості, зоотехніки та ін

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DG BluePRO > > >

 

Розраховані на взаємодію з чистою/забрудненою водою, біологічною рідиною, фекальними стоками і т. п. Затребувані в сферах побуту, зоотехніки, санітарії та ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGE > > >

 

Розраховані на взаємодію з чистою/забрудненою водою, біологічною рідиною, фекальними стоками і т. п. Затребувані в сферах промисловості, зоотехніки, сільського господарства та ін

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGO > > >

 

Затребувані в сферах промисловості, зоотехніки, сільського господарства та ін Розраховані на взаємодію з чистою/забрудненою водою, біологічною рідиною, фекальними стоками та ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGI > > >

 

Електронасоси Zenit серії DGF підходять для експлуатації при наявності слідів легкозаймистих рідин і можуть використовуватися на потенційно вибухонебезпечних об'єктах. Застосовуються переважно в промисловості для відводу сильно забруднених стоків, у тому числі, із сміттєвих полігонів, біологічного шламу та ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGF > > >

 

Володіючи високими експлуатаційними показниками, електронасоси Zenit серії DGN успішно використовуються для підйому дренажних, каналізаційних вод, відведення побутових стоків, перекачування біологічних рідин, в очисних установках, в сферах тваринництва, сільського господарства, промисловості і мн. ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGN > > >

 

Електронасоси Zenit серії DGP успішно використовуються для підйому дренажних, каналізаційних вод, відведення побутових стоків, перекачування біологічних рідин, в очисних установках, в сферах тваринництва, сільського господарства, промисловості і мн. ін.

ПЕРЕЙТИ до насосів ZENIT серії DGP > > >

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner