Кошик
25 відгуків
Насосы Speroni. Цены Вас приятно удивят!Купить со скидуой
ООО "ПКФ "ГИДРОМАШ" - Подбор насоса по параметрам: 044-2213696, 098-1017788, 095-1017755
+380 (44) 221-36-96
+380 (95) 101-77-88
+380 (98) 101-77-88

Насоси відцентрові двостороннього входу Д, 1Д, ВД, VD (Ливгидромаш, Віпом)

Насоси відцентрові двостороннього входу Д, 1Д, ВД, VD (Ливгидромаш, Віпом)

Призначення насосів відцентрових двостороннього входу Д, 1Д, ВД, VD
Насоси і агрегати типу Д, типу 1Д, типу ВД, типу VD (виробництва: Ливгидромаш, Віпом, Україна) – насоси, конструкція і принцип дії яких передбачає подачу необхідної рідини з напірного патрубка за принципом дії відцентрової силою, з можливістю входу середовища в крильчатку з двох сторін. Насоси цього типу використовуються людьми для перекачування питної води, різних хімічно агресивних і нетоксичних рідин, щільність яких складає не більше 1100 кг/м3, а їх в'язкість не більше 60 10-6 м2/с (60сСт), температура не перевищує 368К (95°С), рідина не повинна містити тверді частинки вага яких більше ніж 0,05%, а їх розмір більше ніж 0,2 мм, а їх мікротвердість не перевищує 6,5 ГПа (650кгс/мм2).

Конструкція насосів відцентрових двостороннього входу Д, 1Д, ВД, VD
Конструктивно, насос двосторонній Д представляє з себе насос двостороннього входу, відцентрового типу, горизонтального або вертикального розташування з одним робочим колесом двостороннього входу рідини полуспиральным підведенням рідини до робочого колеса двостороннього входу і спіральним відведенням.
Насосний агрегат складається з насоса типу Д і електродвигуни загальнопромислового або вибухозахищеного типу, встановлених на станині, які з'єднані між собою з допомогою пальцевої або пластинчастої муфти.
Корпус насоса являє собою чавунну, сталеву, бронзову виливок, що має роз'єм в горизонтальній площині, що проходить через вісь ротора.
Всмоктуючий і нагнітальний патрубки насоса розташовані в нижній частині корпусу і спрямовані в різні сторони, тому в разі необхідності проведення регламентних робіт і капітального ремонту можлива розбирання насоса без від'єднання від трубопроводу і демонтажу електродвигуна.
Напрям обертання ротора ліве (проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку приводу. На вимогу Замовника можливе виготовлення насоса з правим обертанням ротора (за годинниковою стрілкою).
Робоче колесо - двостороннього входу, що дозволяє в основному врівноважити осьові сили. Залишкові осьові сили сприймаються радіальними або радіально-упорними підшипниками.
Для запобігання протікання рідини по валу в корпусі насоса встановлюються сальникові або одинарні торцеві ущільнення.

Застосування насосів відцентрових двостороннього входу Д, 1Д, ВД, VD:
різні виконання за матеріалами проточної частини дозволяють використовувати насоси в різних областях промисловості і використовуватися як для перекачування води, так і для перекачування морської води, пластової води і хімічно активних нетоксичних рідин.


Простота конструкції цих насосних агрегатів обумовлює їх широке застосування в промисловості, міському і сільському господарстві при перекачуванні великого об'єму води при незначних тиску в системах теплопостачання, водопостачання, пожежогасіння, зрошення, іригації і т. д. Насоси типу Д називають ще мережевими насосами, т. к. використовуються в мережах водо - і теплопостачання. Великі насосні агрегати типу Д можуть також застосовуватися в каналізаційних мережах перекачувальних міські і промислові стічні води.
ПЕРЕЙТИ до насосів і агрегатів типу Д > > >

 

Насоси типу 1 Д призначені для перекачування морської води та інших рідин, подібних по в'язкості і хімічній активності. Насоси типу 1Д також застосовуються при перекачуванні пластової води і хімічно активних нетоксичних рідин.
ПЕРЕЙТИ до насосів і агрегатів типу 1Д > > >

 

Насоси двостороннього входу ВД (VD) застосовуються в різних галузях народного господарства – це водопостачання житлових зон, зрошення, відкачування вод з кар'єрів, можливо перекачування морської води при виготовленні робочих органів насоса з бронзи.
ПЕРЕЙТИ до насосів і агрегатів типу ВД (VD) > > >

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner